Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
