Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा
