Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: About
ps: په اړه
