Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Custom
pt: Personalizado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: About
pt: Sobre
