Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Map type
ru: Тип карты

en: About
ru: Информация

en: Meta data
ru: Метаданные

en: No location has been selected yet for required field %field.
ru: Для требуемого поля %field еще не задано местоположение.
