Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
