Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: About
ug: ھەققىدە
