Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: About
az: Haqqında
