Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Custom
bg: Персонализиран
