Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
