Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
