Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: About
ca: Detalls

en: Meta data
ca: Metadades
