Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Map type
da: Korttype

en: About
da: Om
