Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: About
fa: درباره
