Mapy.cz (8.x-1.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Custom
fi: Oma

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: About
fi: Tietoja
