Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
