Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: About
et: Programmist
