Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: About
hr: Opis
