Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: About
ja: アバウト

en: Meta data
ja: メタデータ
