Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
