Mapy.cz (8.x-1.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Map type
pl: Typ mapy

en: About
pl: O stronie

en: Meta data
pl: Dane meta
