Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Custom
ar: مخصص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: About
ar: حول
