Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: None
es: Ninguno

en: Custom
es: Personalizado

en: API Key
es: Clave API

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: About
es: Acerca de

en: Meta data
es: Metadatos
