Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: About
gl: Información

en: Meta data
gl: Limpar os datos da caché
