Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: About
hu: Leírás

en: Meta data
hu: Metaadat
