Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: About
lv: Par
