Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: About
my: အကြောင်း
