Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Custom
nn: Tilpassa
