Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: About
ro: Despre
