Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Map type
sk: Typ mapy

en: About
sk: Informácie o

en: Meta data
sk: Meta dáta
