Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: About
th: เกี่ยวกับ
