Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Custom
tr: Özel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: About
tr: Hakkında
