Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: About
he: אודות
