Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: None
id: Tiada

en: Custom
id: Tersuai

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: About
id: Tentang
