Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: About
jv: Ngenani
