Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Date
no: Dato

en: None
no: Ingen

en: Custom
no: Tilpasset

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: About
no: Om
