Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: About
ta: பற்றி
