Mapy.cz (8.x-1.0-alpha9) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: About
vi: Giới thiệu
