Mark as Read (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: - All -
ka: - ყველა -
