Mark as Read (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
