Markdown (3.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Top
ast: Cimeru

en: Path
ast: Camín

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Host
ast: Sirvidor

en: Up to date
ast: Anováu

en: Table
ast: Tabla

en: Allow
ast: Permitir

en: Operation
ast: Operación

en: Port
ast: Puertu
