Markdown (3.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Scheme
cs: Schéma

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Insert
cs: Vložit

en: Top
cs: Nahoru

en: Path
cs: Cesta

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: Host
cs: Hostitel

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Table
cs: Tabulka

en: Attributes
cs: Atributy

en: Allow
cs: Povolit

en: Override
cs: Překrýt

en: Position
cs: Pozice

en: Operation
cs: Operace

en: Query
cs: Dotaz

en: Map
cs: Mapa

en: Style
cs: Styl

en: Relative
cs: Relativní

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: External Links
cs: Externí odkazy

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: External links only
cs: Pouze externí odkazy

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: No links
cs: Žádné odkazy

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Internal links only
cs: Pouze interní odkazy
