Markdown (3.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Insert
mn: Оруулах

en: Top
mn: Дээд

en: Path
mn: Зам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Table
mn: Хүснэгт
