Markdown (3.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: User
mr: सदस्य

en: Position
mr: स्थान

en: Set as default
mr: मूलभूत असे ठरवा
