Markdown (3.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Insert
sk: Vložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Path
sk: Cesta

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Allow
sk: Povoliť

en: Override
sk: Nahradiť

en: Position
sk: Pozícia

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Operation
sk: Operácia

en: Query
sk: Dotaz

en: Map
sk: Mapa

en: Marker
sk: Značka

en: Style
sk: Štýl

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Relative
sk: Relatívne

en: Set as default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
