Markdown (3.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Top
bo: འགོ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Parser
bo: དབྱེ་ཞིབ་ལག་ཆ

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
