Markdown (3.0.0-rc2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù
