Markdown (3.0.0-rc2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
