Markdown (3.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Table
my: ဇယား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
