Markdown (3.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Insert
be: Уставіць

en: Top
be: Верх

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Host
be: Хост

en: Up to date
be: Актуальны

en: Table
be: Табліца

en: Allow
be: Дазволіць

en: Operation
be: Аперацыя

en: Port
be: Порт

en: Map
be: Мапа

en: Relative
be: Адносны

en: Parser
be: Парсер

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Weight for @title
be: Вага для @title
